Ayşegül Yürekli Şengör

CEO - Yürekli, MARKA 2015 Konferans Yönetmeni

HOŞGELDİNİZ!

MARKA konferansları 16 yıldır çok özel, benzersiz bir proje; iş dünyasını sürükleyen bir serüven. Yıllardır markalara güç katma vizyonumuzun en canlı ispatı, markalarımızın yıllar içinde kazandığı gücün en güzel sembolü. Dönüp baktığımızda MARKA konferansının kendisi de markalaşma sürecinin en güzel örneklerinden biri. Bunun en önemli nedeni kendi vaadinin içini çok iyi doldurması ve her yıl kendini yenileyerek söz verdiği gibi akıl ve duygu dolu eşsiz bir deneyimle en etkili fikir kasırgasını yaratabilmesi. İlham vermesi, umut vermesi, cesaret vermesi...

16 yıldır bir kez bile yanıltmadığımız bir izleyiciye yeniden beklediğinin üstünde bir sonuç sunmanın sorumluluğuyla hazırlandık... Bu yıl MARKA 2015'te iki gün boyunca birbirinden özel sunumlarla 46 konuşmacıyla sizi yine büyük bir fikir kasırgası bekliyor. Hedefimiz 15 dakikayı aşmayan birbirinden ilginç ve etkileyici seanslarla, teknolojimiz ve tasarım anlayışımızla, sürprizlerle, yaratıcılığımızla, sahne şovumuzla bu yıl sizleri konferans koltuklarınıza kilitlemek!

İş dünyamızın ve markalarımızın potansiyeline yürekten inanıyorum; her şeyin en iyisini hak ettiklerini düşünüyorum. Bu yüzden MARKA Konferanslarının iş felsefesinde daima potansiyelimizi zorlayarak daha yükseğe, daha ileriye gitmek, çıtayı her yıl biraz daha yükseltmek var. Biz bu yıl da bunun için büyük bir tutkuyla çalıştık. Ve şimdi sizi şaşırtmak, etkilemek, fikirden fikre sürüklemek için hazırız. Başlıyoruz!